Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti sot i vranët dhe me reshje të shiut

Shkup, 7 tetor – Zhurnal.mk – Moti sot në vendin tonë do të jetë kryesisht i vranët me reshje të kohëpaskohshme të shiut, posaçërisht pasdite dhe në orët e mbrëmjes. Do të fryjë erë e matur nga drejtimi jugperëndimor.

Temperatura e mëngjesit do të jetë në interval prej 8 deri 16 gradë, ndërsa e ditës prej 20 deri 29 gradë.

Postime të ngjashme

Komisioni për mbrojtje dhe siguri debaton mbi Ligjin për shtetësi, ja qëndrimet

T E

Deputeti Rexhepi takon kreun e Sarajit, Bexhetin: Diskutohet ndërtimi i urës në Llokë

T E

PE kërkon që Shkupi dhe Tirana të fillojnë negociatat, vazhdimin e luftës kundër korrupsionit dhe reformat

T E

Simovski: Shtyrja e mundshme e regjistrimit, me vendim të KSI-së

T E

Noari 3 vjeçar ka nevojë për ndihmë, vuan nga tumori në veshkë

T E

Pendarovski për propozimin e Osmanit: Nuk ka nevojë të ndryshohet asgjë në Kushtetutë

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...