Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti sot i vranët me temperatura deri më 11 gradë

Shkup, 4 dhjetor – Zhurnal.mk – Moti sot do të jetë me vranësira, nëpër lugina me paraqitje të mjegullës. Gjatë ditës kryesisht me vranësira dhe reshje të kohëpaskohshme të shiut. Temperatura minimale do të jetë në interval prej minus 1 deri në 5 gradë, ndërsa ajo maksimale nga 6 deri në 11 gradë Celsiusë.

Në Shkup në orët e paradites do të ketë paraqitje të mjegullës, derisa gjatë ditës me vranësira dhe kushte për reshje shiu. Temperatura minimale do të ulet deri në një gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrij deri në 8 gradë Celsiusë.

Postime të ngjashme

Fillon qarkullimi i pagesave në Postën e RMV-së

Bexhet Musliu

INTERVISTË, TEUTA ARIFI: Të punojmë gjithë së bashku për mbrojtjen e mjedisit

Bexhet Musliu

ASH reagon ashpër ndaj sjelljes së policisë gjatë protestave

T E

Zv. Drejtor Selami me informatë të rëndësishme për obliguesit e tatimit vjetor

Bexhet Musliu

Shkupi dhe Tirana do të shkëmbejnë të dhënat në mënyrë të automatizuar

T E

Zaev e dorëzoi kandidaturën e tij për kryetar të LSDM-së

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...