Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Moti sot me diell dhe i ftohtë

Shkup, 18 janar, Zhurnal.mk – Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i ftohtë. Pasdite në pjesën perëndimore të vendit do të ketë vranësira, si dhe do të fryjë erë nga drejtimi verior.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -7 deri – 11 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të arrijnë deri në katër gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, meteorologët paralajmërojnë mot me diell, por të ftohtë, si dhe erë e cila do të fryjë kohë pas kohe.

Postime të ngjashme

Ziadin Sela: Zaev e ka patjetër të nxjerr të vërtetën për rastin “Monstra”

Bexhet Musliu

Ekskluzive / Ja e vërteta e deputetit “kauboj” të ASH-së nga Saraji!

Bexhet Musliu

Ahmeti pas mbledhjes: Të gjitha gjërat janë sqaruar, BDI-ja është më e unifikuar!

Bexhet Musliu

Ish kryeministri Georgievski këshillon se si të zgjidhet çështja me Bullgarinë

T E

Shkëmbi mbi fshatin Radozhdë të Strugës i rrezikshëm për banorët

T E

Sa të rezikuar jemi? Kroacia dhe Slovenia regjistrojnë rastet e para me variantin afrikano jugor

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...