Maqedoni

Moti sot me diell dhe me erë

Zhurnal Ads

Shkup, 4 shtator – Zhurnal.mk – Moti në vend do të jetë me diell me vranësira të vogla lokale dhe më i freskët. Do të fryjë erë e përforcuar, përkohësisht e fuqishme veriore e cila në disa vende do të tejkalojë shpejtësinë prej 70 km/orë.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 11 deri 21, ndërsa ajo e ditës prej 23 deri 31 gradë.

Në Shkup, kryesisht mot me diell me erë të përforcuar veriore. Temperatura e mëngjesit do të bie deri në 17, ndërsa ajo e ditës deri 26 gradë.

Sinoptikanët paralajmërojnë për ditët në vijim mot me diell, por me mëngjese më të freskëta. Temperatura e mëngjesit prej të dielës do të jetë në rritje./Zhurnal.mk

Postime të ngjashme

Grabitje në një barnatore në Shkup, arrestohet 38 vjeçari

T E

Bekteshi: Fillon realizimi i gjashtë masave nga Pakoja e katërt

XH,I

Tërpejca e Ohrit, destinacion tërheqës turistik edhe në ditët e vjeshtës

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...