Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti sot me diell dhe relativisht i ngrohtë

Shkup, 3 mars, Zhurnal.mk – Moti sot në vend do të jetë me diell dhe relativisht i ngrohtë. Do të fryjë erë e lehtë deri në mesatare në pjesët perëndimore nga perëndimi, dhe në lindje nga drejtimi juglindor.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej minus pesë deri në tre gradë, ndërsa ajo e ditës prej katërmbëdhjetë gradë deri në 20 gradë Celsius.

Në Shkup, moti do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Temperatura e mëngjesit do të bie në -2, ndërsa temperaturat ditore do të arrijnë deri në 18 gradë Celsius.

Postime të ngjashme

Shkupjani privohet nga liria për kontrabandim të emigrantëve

R Zh

Regjistrimi në Diasporë dukshëm më i ulët se sa ai para vendimit për shtyrje, kush i dëshpëroi!

R Zh

Mungesa e vaksinave ndërpret edhe fushatën e ndërgjegjësimit për vaksinim

R Zh

Tridhjetë ditë paraburgim për gjashtë të arrestuarit për tregti të paligjshme me 200 kilogram marijuhanë

R Zh

Sot 46 viktima dhe 687 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni

R Zh

Qeveria demanton Milloshoskin: Zaevi dhe Spasovski nuk u kanë dhënë pasaporta pjesëtarëve të ISIS-it

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...