Maqedoni

Moti sot me diell dhe temperatura deri në 34 gradë

Zhurnal Ads

Shkup, 3 shtator – Zhurnal.mk – Moti në vend do të jetë me diell me vranësira të vogla mesatare deri në mesatare. Do të fryjë erë veriore mesatare përkohësisht e përforcuar. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 14 deri në 20, ndërsa ajo e ditës prej 28 deri në 34 gradë Celsius.

Në Shkup, moti do të jetë me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë erë mesatare, kohë pas kohe e përforcuar veriore. Temperatura e mëngjesit do të ulet deri në 18, ndërsa ajo e ditës do të arrijë deri në 30 gradë.

Në ditët në vijim moti do të jetë stabil dhe me diell me vranësira të vogla deri në mesatare lokale. Deri të shtunën do të fryjë erë mesatare deri në të përforcuar veriore

Postime të ngjashme

Reduktimi i Admnistratës, i pashmangshëm

XH,I

Republika e Maqedonisë së Veriut kremton sot 29-vjetorin e pavarësisë

XH,I

Ndahet nga jeta veteranja e arsimit Nadire Arifi, nëna e Teuta Arifit

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...