Moti sot me diell dhe vranësira mesatare, temperatura deri në 27 gradë

Shkup, 10 shtator – Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla deri në mesatare. Vranësirat më të theksuara do të jenë në pjesën perëndimore të vendit ku priten edhe reshje shiu. Do të fryj dhe erë e dobët nga drejtimi veriperëndimor. Temperatura maksimale do të jetë prej 22 deri në 30 gradë Celsiusë.

 

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare dhe me erë të dobët nga drejtimi veriperëndimorë. Temperatura maksimale do të arrij deri në 27 gradë Celsiusë.

Related posts

Fillon regjistrimi në UCIM, të lira mbi 10.600 vende për studentët e ardhshëm

Redaksia

Sot arrijnë edhe 110 mijë doza të tjera Pfizer

Z H

Zyrtarizohet kandidatura e Fadil Zendelit në Gostivar

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More