Moti sot me diell dhe vranësira mesatare, temperatura deri në 27 gradë

Shkup, 8 shtator – Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Vende vende do të ketë reshje shiu, posaçërisht në juglindje dhe në pjesët perëndimore të vendit. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 7 deri në 16 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrij nga 20 deri në 27 gradë.

 

Edhe në Shkup dhe rrethinë do të mbaj mot i ngjashëm. Temperatura minimale do të ulet në 12, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 25 gradë Celsiusë.

Related posts

6 të infektuar dhe 27 të shëruar nga Covid, nuk ka të vdekur

Z H

Deputeti i Besës Rexhepi: U miratua Ligji për Shtetësi, për të mirën e qytetarëve

D V

ASH-AAA: Shëmtia e BDI-së nuk mund të mbulohet as me pudër, as me ngjyrë e as me disa trotinetë

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com