Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti sot me diell dhe vranësira të vogla

Shkup, 6 prill – Zhurnal.mk – Sot moti para dite do të jetë me diell dhe vranësira të vogla. Do të fryjë erë e lehtë e cila gjatë ditës përreth Vardarit do të përforcohet, informon Zhurnal.

Temperatura minimale do të lëvizë në interval prej -2 deri në 7 gradë, ndërsa maksimalja do të arrijë nga 10 deri në 15.

Në Shkup temperatura minimale do të zbritë në 0 ndërsa maksimalja 14. Reshje të shiut do të kemi nga sonte pas mesnate ndërsa do të vazhdojnë gjatë ditës të mërkurën.

Të mërkurën dhe të enjten do të fryjë erë e përforcuar. Nga e enjtja do të kemi temperatura stabile.//Zhurnal.mk

Postime të ngjashme

Arafat Shabani: Nuk mund të detyrojmë mësimdhënësit të vaksinohen

Zekirija Haxhiu

Covid/ 5 të infektuar dhe 1 viktimë

Zekirija Haxhiu

Zaev: Nuk lejojmë në tryezë të vendoset identiteti dhe gjuha maqedonase

Zekirija Haxhiu

Himni i Maqedonisë V. më tepër monoetnik se sa multietnik, çfarë duhet ndryshuar?

Zekirija Haxhiu

Vullnet Ameti takohet me akademikun Marenglen Verli nga Shqipëria

Zekirija Haxhiu

Alternativa-ASH: Edhe një dështim tjetër në procesin integrues

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...