Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti sot me diell me temperatura deri 27 gradë

Shkup, 18 maj – Zhurnal.mk – Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me periudha me diell dhe reshje të kohëpaskohshme të shiut.

Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi perëndimor.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 8 deri 13 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 19 deri 27 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë me diell dhe stabil.

Postime të ngjashme

Në fshatin Nerasht u mbajt kuvendi i nëndegës së Lëvizjes BESA

Dafina Vidishiqi

Mungojnë punëtorët në Maqedoni, sindikata: Situata alarmante, paguani punëtorët sa duhet

Dafina Vidishiqi

Vazhdon çmontimi i anijeve në lumin Vardar

Dafina Vidishiqi

Palmer: Me rëndësi është të përshpejtohet aderimi i Maqedonisë së Veriut në BE

Dafina Vidishiqi

“Muhafizi i 200 hafizave i’a dorëzoi shpirtin krijuesit të vet”

Dafina Vidishiqi

Hysni Ismaili pjesëmarrës në Sesionin e tetë plenar të Bashkëpunimit të Evropës Juglindore që mbahet në Antali të Turqisë i ri

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...