Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti sot me diell me temperatura deri 34 gradë

Shkup, 13 shtator – Zhurnal.mk – Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Do të fryjë erë e lehtë.

Temperatura minimale do të jetë nga 8 deri në 17 gradë, ndërsa maksimalja nga 28 deri në 34 gradë, informon Zhurnal.

Në Shkup, moti sot do të jetë me diell dhe me erë veriu. Temperatura minimale gjatë mbrëmjes do të jetë 15, ndërsa maksimalja gjatë ditës 31.

Nga e hëna do të ketë më tepër vranësira dhe do të ulen paksa temperaturat ditore.

Të enjten pritet shi i rëmbyeshëm lokal dhe bubullima.//Zhurnal.mk

Postime të ngjashme

Joveski: Prokuroria po monitoron ndërtimin e ndërtesave shumëkatëshe në Shkup

R Zh

Do të zgjerohet hetimi për rastin“Dvojnik” me lëshimin e pasaportave të paligjshme

N E

Taseva për rastin Rashkovski: Përveç hetimit penal nevojitet edhe hetim financiar

N E

Zoran Zaev thirrje komunitetit maqedonas në Shqipëri të votojnë Edi Ramën

N E

Analizë – Covid19 / Masat e reja mund të rëndojnë edhe më shumë ekonominë dhe papunësinë në vend!

R Zh

Hristijan Mickovski: Kemi dështuar të ballafaqohemi me krimin dhe korrupsionin

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...