Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti sot me diell, temperatura e ditës deri në 15 gradë

Shkup, 24 nëntor – Zhurnal.mk – Vazhdon edhe më tej moti stabil dhe me diell, por me temperatura të ulëta sidomos në orët e mëngjesit.

Për sot sinoptikanët paralajmërojnë mot me diell dhe vranësira të ulëta.

Temperatura do të lëviz nga 8 deri në 15 gradë Celsiusë. Në Shkup dhe rrethinë do të mbaj mot i ngjashëm me temperaturë deri në 10 gradë Celsius.

Postime të ngjashme

Radev: Rruga e RMV drejt BE kalon përmes Bullgarisë

R Zh

Petkovski: Duhet të mbahet një referendum konsultativ mbi kushtet e vendosura nga Bullgaria

Dafina Vidishiqi

Akuza për grupin nga Shkupi e Kumanova, të dyshuar për terrorizëm

Dafina Vidishiqi

Gjobiten 330 shoferë në Maqedoni

Dafina Vidishiqi

LSDM-ja nis aktivitetet për zgjedhjet lokale

Dafina Vidishiqi

Shahpaska: Personat mbi 60 vjeç dhe gratë shtatzëna të mos shkojnë në punë gjatë valës së nxehtë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...