Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Moti sot me vranësira dhe me reshje të shiut

Shkup, 11 janar, Zhurnal.mk – Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me të reshura shiu dhe bore në disa vende malore.

Temperatura ditore do të lëviz nga 3 deri në 8 gradë Celsius. Lagështia e ajrit do të jetë e madhe. Erë nuk do të ketë. Edhe në ditët në vijim pritet të mbizotërojë mot i ngjashëm.

Postime të ngjashme

Carovska: Situata në shkolla është stabile, nuk mendohet për masa të tjera

Z H

Filipçe: Angazhimet tona janë që të sigurojmë shëndetësi për jetë cilësore të çdo gruaje

Z H

VMRO-DPMNE: Populli pret vaksina, pushteti vendosë orë policore

Z H

Pa ujë sot një pjesë e Qendrës, ndërsa pasnesër fshatrat Rashçe, Bojanë dhe Kopanicë

R Zh

Parashikimi i motit

R Zh

Qeveria vendos sot për orën policore

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...