Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Moti sot me vranësira dhe me shi

Shkup, 7 janar – Zhurnal.mk – Moti sot në vendin tonë do të jetë me vranësira dhe reshje të kohëpaskohshme të shiut. Shi më tepër pritet të ketë në pjesën perëndimore të shtetit, veçanërisht paradite dhe në mbrëmje. Në male pritet të bie borë. Do të fryjë erë e lehtë. Temperatura minimale do të sillet nga 3 deri në 7, ndërsa maksimalja nga 6 deri në 14, informon Zhurnal.

Në Shkup, me vranësira dhe reshje tët kohë pas kohshme të shiut. Do të fryjë erë e lehtë jugore. Temperatura minimale do të bie në pesë, ndëras maksimalja në 10.

Ditëve në vijim pritet të jetë moti me shi dhe nëpër male me borë.//Zhurnal.mk

Postime të ngjashme

ESHS: Regjistrimi po zhvillohet pa probleme, aplikacioni për diasporën është i sigurt

Z H

Nikollovski: Vazhdimisht do të shqyrtohet realizimi i Planit për korrupsion

Z H

Mot me diell dhe me erë për fundjavë shi dhe temperatura më të ulëta

Z H

Përfundoi debati i përgjithshëm rreth propozim ligjit për plotësimin e Ligjit për financimin e njësive të pushtetit lokal

R Zh

Vestager: Të respektohen rregullat e BE-së në planet kombëtare të rimëkëmbjes

T E

Lefkov: Për lëshimet e platformës së regjistrimit nuk është fajtor populli

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...