Moti sot me vranësira dhe reshje lokale të shiut

Shkup, 18 shtator – Nga Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike njoftojnë se gjatë ditë do të ketë mot të paqëndrueshëm me reshje të mëdha të shiut, bubullima dhe erë të fortë.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 11 deri në 18 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 18 deri në 33 gradë celsius.

Edhe nesër moti do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut.

Related posts

Fjalim i zëvendëskryeminisrit Nikolla Dimitrov (drejtpërdrejt)

D V

Qeveria do ta mbajë mbledhjen e 115-të

Z H

Takim Xhaferi – Fornave: Mbështetje e fuqishme e Suedisë për anëtarësim të Republikës së Maqedonisë së Veriut në BE

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More