Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti sot i ftohtë dhe me reshje shiu

Shkup, 8 tetor – Zhurnal.mk – Moti sot paradite do të jetë më vranësira dhe reshje shiu, ndërsa pasdite reshjet do të ndërpriten dhe vranësirat do të zvogëlohen. Temperatura e mëngjesit do të sillet prej 8 deri më 17 gradë, ndërsa ajo e ditës nga 13 deri më 21 gradë.

Edhe në Shkup dhe rrethinë sot paradite moti do të jetë më vranësira dhe reshje shiu, ndërsa në orët e pasdites vranësirat do të zvogëlohen dhe reshjet do të ndërpriten. Temperatura e mëngjesit do të ulet deri në 14 gradë, ndërsa ajo e ditës do të arrij deri në 18 gradë Celsius.

Postime të ngjashme

Petrovska: Nuk ka mbikëqyrje mbi punën e sistemit për përgjim

T E

Qeveria: Nuk ka kërkesë nga Bullgaria që komuniteti etnik bullgar të përfshihet në Kushtetutë

T E

Filipçe: E ndjekim situatën, javën e ardhshme do të vendosim se a nevojiten masa resteriktive shtesë

T E

Komisioni për mbrojtje dhe siguri debaton mbi Ligjin për shtetësi, ja qëndrimet

T E

Deputeti Rexhepi takon kreun e Sarajit, Bexhetin: Diskutohet ndërtimi i urës në Llokë

T E

PE kërkon që Shkupi dhe Tirana të fillojnë negociatat, vazhdimin e luftës kundër korrupsionit dhe reformat

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...