Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti sot me vranësira dhe reshje shiu

Shkup, 31 janar – Zhurnal.mk – Moti sot paradite do të jetë me vranësira, ndërsa në orët e pasditës do të ketë reshje të shiut. Në zonat e larta malore në veriperëndim do të ketë dhe reshje bore, informon Zhurnal.

Do të fryjë erë e lehtë ndërsa në pjesët lindore do të ketë erë edhe më të fortë.

Temperatura minimale do të sillet në interval prej -2 deri 4, ndërsa maksimalja 8 deri në 13 gradë.

Në Shkup temperatura minimale do të jetë 0 gradë, ndërsa maksimalja 11 gradë celsius.

Shi dhe borë në pjesët malore pritet edhe gjatë ditës së nesërme.//Zhurnal.mk

Postime të ngjashme

Aksion i madh antidrogë, janë arrestuar 12 persona, mes tyre dhe një polic

Z H

Konfirmohen ndryshimet në Kodin Penal, vendoset një vepër e re penale

Z H

Do të formohet NP për menaxhim dhe mbrojtje të Parkut Nacional Mali Sharr

Z H

Azeski: Ballkani të hapet, historia të mbyllet, biznesi të bashkohet

Z H

Finance Think: Fokusi nevojitet të vendoset në efikasitetin e shpenzimeve

Z H

MPPS me thirrje të respektohen masat për mbrojtje nga i ngrohti

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...