Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti sot me vranësira dhe temperatura deri 13 gradë

Shkup, 22 dhjetor – Zhurnal.mk – Në gjithë vendin sot do të mbaj mot me vranësira. Paradite nëpër lugina do të ketë paraqitje të mjegullës, e cila vende vende do të qëndroj në pjesën më të madhe të ditës.

Temperatura maksimale do të jet në interval prej 7 deri në 13 gradë.

Në Shkup, paradite do të mbaj mot kryesisht me vranësira, gjatë ditës pritet të vranësirat të zvogëlohen. Temperatura maksimale do të arrij deri në 9 gradë Celsiusë.

Postime të ngjashme

Filipçe: Gjatë pandemisë janë realizuar 446 punësime të reja në shëndetin publik

Z H

Gjykatësi Ognen Stavrev në izolim, shtyhet seanca për rastin “Titanik”

Z H

LSM: Dialogu social duhet të zgjerohet edhe në çështjen e hendekut gjinor në pagat

Z H

“Erdhi koha” – Ahmeti i bën thirrje diasporës të regjistrohen online

Z H

Policia ndalon dasëm me 300 mysafir, padi penale për organizatorët

Z H

Vazhdon gjykimi për lëndën “Titanik”

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...