Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti sot në Maqedoni

Shkup, 9 tetor – Zhurnal.mk – Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar nga drejtimi verior.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri 15 gradë Celsius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 17 deri 24 gradë Celsius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë stabil me diell, por me temperatura të ulëta në mëngjes.

Postime të ngjashme

Kuvendi i votoi besim Qeverisë

T E

Detektohet lloji britanik i Kovid-19 tek një pacient i kthyer nga Zanzibari

T E

Gir: Për BE të rëndësishme janë reformat, vendimet sillen unanimisht

T E

5 të vdekur dhe 807 raste të reja me Covid 19 në Maqedoni

Z H

ASH dhe Alternativa nuk do ta mbështesin ligjin për shfuqizimin e Ligjit për regjistrim të VMRO-DPMNE-së

Z H

Karantinë 14 ditë për personat që vijnë nga Afrika

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...