Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti sot në Maqedoni të Veriut

Shkup, 11 tetor – Zhurnal.mk – Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Në orët e mëngjesit do të ketë kushte për shfaqjen e mjegullave nëpër luginat e vendit.

Do të fryjë një erë e lehtë nga drejtimi jugor.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 4 deri më 12 gradë Celsius, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin prej 17 deri më 26 gradë Celsius.

Postime të ngjashme

Më shumë se një dokument për ndryshimin e kufijve në Ballkan, DW përmend luftën

R Zh

Presidenti Pendarovski dekreton Ligjet nga Pakoja e pestë e masave ekonomike

R Zh

Ambasadori i BE-së: Heqja e liberalizimit të vizave nuk diskutohet

R Zh

Regjistrohen 364 raste me Kovid-19 prej 2.379 testimeve, 24 të vdekur, 689 të shëruar

R Zh

Kuvendi i miratoi ligjet nga pakoja e pestë të masave ekonomike

R Zh

Mariçiq kritikon opozitën: Vetëm te ne nuk mund të zbatohet votimi online

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...