Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti sot në Maqedoni të Veriut

Shkup, 25 dhjetor – Zhurnal.mk – Sot do të mbaj mot me diell dhe vranësira, paradite me paraqitje të mjegullës nëpër lugina, ndërsa pasdite me vranësira të mëdha dhe reshje shiu. Temperatura maksimale do të sillet në interval prej 7 deri në 15 gradë.

Në Shkup dhe rrethinë paradite me mjegull, gjatë ditës me diell dhe vranësira mesatare. Temperatura maksimale do të arrij deri ën 9 gradë Celsiusë.

Postime të ngjashme

Gashi: Alternativa do të hynte në Qeveri, por pa BDI-në

R Zh

Musliu: Në Maqedoni nga viti 1990 gjithmonë diçka është tensionuese

T E

Pandemia rriti çmimin e barnave dhe shërbimeve mjekësore

T E

Heshtje në BDI për dorëheqjen e Mexhitit?

R Zh

Remzi Mehmedi: Tetë njësi zgjedhore siç është edhe ndarja e rajoneve zhvillimore

T E

Ulet numri i kurorzimeve për shkak të pandemisë

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...