Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Moti sot në Maqedoni të Veriut

Shkup, 27 dhjetor – Zhurnal.mk – Moti në Maqedoninë e Veriut sot do të jetë me reshje të vazhdueshme të shiut, ndërsa në male në veriperëndim të vendit do të ketë reshje të borës.

Temperatura e mëngjesit do të jetë prej 2 deri 8 gradë celsius, ndërsa ajo e ditës prej 6 deri 13 gradë celsius.

Në Shkup do të ketë reshje të shiut, dhe do të fryejë erë e lehtë nga jugu.

Temperatura e mëngjesit do të jetë deri në 3, ndërsa ajo e ditës deri në 8 gradë

Postime të ngjashme

Diskutim për sëmundjet e rralla me iniciativë të bashkëshortes së presidentit Pendarovski

T E

Zhurnal mëson / Debat i madh në mbledhjen e BDI-së, pakënaqësi e madhe e ekzekutivit!

Bexhet Musliu

Opozita shqiptare kërkon lirimin e menjëhershëm të të arrestuarve dhe dorëheqjet në MPB

Bexhet Musliu

Nikollovski: Të martën publikojmë planin e veprimit për luftën kundër korrupsionit dhe krimit

Bexhet Musliu

Karakaçanov: Kushdo që të vijë në pushtet në Bullgar, problemi me Maqedoninë do vazhdojë

T E

Protesta në Shkup për rastin “Monstra”, reagon PDIU: Lironi të arrestuarit, e drejta për protestë paqësore, thelbësore në demokraci

Bexhet Musliu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...