Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti sot në Maqedoni të Veriut

Shkup, 12 janar – Zhurnal.mk – Moti sot do të jetë i ndryshueshëm, dhe me vranësira dhe me reshje lokale të shiut, ndërsa në male me reshje të borës.

Përgjatë Vardarit dhe në lindje do të fryjë erë mesatare deri e përforcuar veriore. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 2 deri në 6, ndërsa ajo maksimale do të arrijë prej 5 deri më 11 gradë.

Postime të ngjashme

Renate Alt: Të mos ndëshkohet nxënësja shembullore Maqedonia e Veriut

R Zh

Qeveria do të shesë 50 mijë hektarë tokë bujqësore

R Zh

Borrell: Nuk kemi për qëllim t’i ndajmë Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë

R Zh

Zaev, Sasolit / Urgjentisht duhet të zhbllokohet rruga evropiane, por negociatat për identitetin maqedonas nuk janë opsion

R Zh

Darkë e liderëve të Ballkanit Perëndimor me Borrellin javën e ardhshme në Bruksel

R Zh

Xhaferi mori pjesë në Konferencë për digjitalizim, inteligjencë artificiale dhe nevojën për rregullimin e tyre

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...