Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti sot në Maqedoni të Veriut

Shkup, 18 nëntor – Zhurnal.mk – Moti paradite do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira, me reshje të kohëpaskohshme të shiut, kryesisht në pjesët jugore.

Pasdite vranësirat pjesërisht do të ulen. Do të fryjë erë e matur, përgjatë Vardarit, kohë pas kohe e përforcuar nga drejtimi verior.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej 3 deri 9 gradë, ndërsa maksimalja do të arrijë prej 10 deri 16 gradë Celsius.

Postime të ngjashme

Covid/ 5 të infektuar dhe 1 viktimë

Zekirija Haxhiu

Zaev: Nuk lejojmë në tryezë të vendoset identiteti dhe gjuha maqedonase

Zekirija Haxhiu

Himni i Maqedonisë V. më tepër monoetnik se sa multietnik, çfarë duhet ndryshuar?

Zekirija Haxhiu

Vullnet Ameti takohet me akademikun Marenglen Verli nga Shqipëria

Zekirija Haxhiu

Alternativa-ASH: Edhe një dështim tjetër në procesin integrues

Zekirija Haxhiu

Filipçe: Nxënësit në shtator mund të kthehen në shkolla

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...