Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti sot në Maqedoni të Veriut

Shkup, 19 nëntor – Zhurnal.mk – Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Do të fryjë një erë e lehtë verilindore.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -2 deri 6 gradë celsius, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 10 deri 17 gradë celsius.

Edhe nesër moti pritet të jetë me diell dhe vranësira

Postime të ngjashme

Zaev në Samitin për Ballkanin Perëndimor në Vjenë

Zekirija Haxhiu

Vazhdon trendi i ulët i të infektuarve me Covid, vazhdon dhe vaksinimi

Zekirija Haxhiu

BE sot pritet të shtojë Maqedoninë e Veriut në listën e vendeve epidemiologjikisht të sigurta

Bekim Laçi

Vizita e Zaevit në Sofje plot me shpresë, por në Shkup u kthye duar bosh

Zekirija Haxhiu

Moti sot në Maqedoni

Zekirija Haxhiu

PDSH nesër mban Kuvendin e degës në Tetovë

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...