Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti sot në Maqedoni të Veriut

Shkup, 29 nëntor – zhurnal.mk – Gjatë ditës do të mbajë mot i vranët, në lindje me periudha me diell. Në orët e mesditës do të ketë shi i përkohshëm. Në vendet malore do të ketë madje dhe borë. Temperatura minimale do të lëvizë prej -5 deri 3, ndërsa maksimalja nga 7 deri 15, informon Zhurnal.

Në Shkup moti do të jetë i vranët, pasdite me mundësi paraqitje të shiut. Nga orët e vona mund të fryjë erë e cila gjatë natës do të përforcohet.

Temperatura minimale do të zbritë nga -5 deri më 8.//Zhurnal.mk

Postime të ngjashme

Premtime të rrejshme me afatet për kontestin maqedono-bullgar

R Zh

Carovska mori pjesë në promovimin e studentëve të diplomuar të gjeneratave të reja në Universitetin e Evropës Juglindore

R Zh

Regjistrohen 21 persona me Kovid-19, një i vdekur dhe shtatë të shëruar

R Zh

Spasovski: Ballkani në BE më lehtë do ta mbrojë Evropën nga krimi

R Zh

Kryeministri Zaev hap zyrë në Strumicë për takime me qytetarë

R Zh

Angelovska-Bezhoska: Rritja e produktivitetit, investimi në kapitalin njerëzor, reformat strukturore dhe digjitalizim për rritje stabile ekonomike

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...