Agjencia Zhurnal.mk

Moti sot në Maqedoni të Veriut

Shkup, 3 janar – Zhurnal.mk – Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë kryesisht me diell me temperatura të ulëta të mëngjesit dhe me kushte për mjegull të mëngjesit nëpër fushëgropa. Do të fryejë erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi verior.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej -1 deri në -10 gradë Celsius, ndërsa e ditës do të lëvizë prej 4 deri në 12 gradë Celsius.

Në Shkup do të kemi mot të ngjashëm me temperaturë nga -4 deri në 8 gradë Celsius.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...