Agjencia Zhurnal.mk

Moti sot në Maqedoni të Veriut

Shkup, 17 prill – Zhurnal.mk – Moti sot në vendin tonë do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla dhe erë të dobët veriperëndimore.

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej minus dy deri në pesë gradë, ndërsa ajo e ditës prej 15 deri në 24 gradë Celsius.

Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm. Temperatura e mëngjesit do të arrijë deri në një gradë, ndërsa ajo e ditës deri në 22 gradë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...