Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti sot në Maqedoni të Veriut

Shkup, 3 dhjetor – Zhurnal.mk – Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje lokale të shiut, sidomos në pjesën perëndimore. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi juglindor.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -5 deri 0 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 6 deri 11 gradë Celsius.

Gjatë ditëve të ardhshme pritet të vazhdojnë reshjet e shiut, ndërsa në vendet malore do të ketë kushte edhe për reshje të borës. Temperaturat do të arrijnë deri 9 gradë Celsius.

Postime të ngjashme

Berisha: Ndalni tërbimin e policisë kundër protestuesve paqësorë shqiptarë në Shkup

T E

Mariçiq: Kjo është një ditë e madhe për shtetin ligjor dhe për sundimin e së drejtës

T E

Spasovski: Hetimi duhet të dëshmojë ku është lëshimi dhe nëse dikush i ka ndihmuar Mijallkovit

T E

Zhurnal mëson / BDI nesër mbledh kryesinë në Reçicë të Vogël

Bexhet Musliu

Todorov i drejtohet Mickoskit: Ik, derisa unë luftoja kundër Zaevit ti ndërtoje hidrocentrale

T E

Arjanit Hoxha takim pune me kolegun e tij turk, Bekir Pakdemirli

Bexhet Musliu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...