Agjencia Zhurnal.mk

Moti sot në Maqedoni të Veriut, temperaturat deri në 33 gradë celsius

Shkup, 20 qershor – Zhurnal.mk – Sot në mëngjes po mban mot me diell dhe i nxehtë. Në disa vende pritet të ketë vranësira të pakta, si dhe kushte për reshje të shiut. Parashikohet të fryjë erë e përforcuar.

Temperaturat e mëngjesit lëvizin prej 11 deri 19 gradë celcius, ndërsa ato ditore pritet të jenë në interval prej 23 deri 33 gradë celsius. Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë stabil, me diell dhe i nxehtë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...