Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti sot në Maqedoni të Veriut

Shkup, 4 nëntor – Zhurnal.mk – Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me diell dhe reshje të kohëpaskohshme të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 5 deri 12 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 15 deri 21 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë me diell dhe kushte për reshje të shiut. Temperaturat ditore gjatë dy ditëve të ardhshme, do të shënojnë ulje

Postime të ngjashme

Masa lehtësuese nga 27 prilli në Maqedoni

N E

Faton Ameti: Bashkëpunimi me MSHA në funksion të rregullimit të profileve deficitare

R Zh

Filipçe takohet me kreun e BFI-së, ja çka u morën vesh

R Zh

Ilire Dauti: Kuvendi bllokohet sepse shumica nuk ka numra, jo nga opozita

R Zh

Analizë / Hartë e re për Ballkanin, Maqedonia do të shndërrohej në teatrin më të përgjakshëm të tragjedisë së re të njohur si “ZGJIDHJA”!

R Zh

LSDM: Apasiev është luftëtar i rrejshëm për të drejtat e punëtorëve

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...