Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Moti sot në Maqedoninë e Veriut, mundësi për borë

Shkup, 13 janar – Zhurnal.mk – Moti sot do të jetë me reshje të shiut dhe borës, ndërsa do të fryjë edhe një erë e lehtë veriperëndimore.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -2 deri në 3 gradë.

Ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 4 deri në 11 gradë celsius.

Nga dita e premte pritet ulje drastike të temperaturave.

Postime të ngjashme

Petrovska: Nuk ka mbikëqyrje mbi punën e sistemit për përgjim

T E

Qeveria: Nuk ka kërkesë nga Bullgaria që komuniteti etnik bullgar të përfshihet në Kushtetutë

T E

Filipçe: E ndjekim situatën, javën e ardhshme do të vendosim se a nevojiten masa resteriktive shtesë

T E

Komisioni për mbrojtje dhe siguri debaton mbi Ligjin për shtetësi, ja qëndrimet

T E

Deputeti Rexhepi takon kreun e Sarajit, Bexhetin: Diskutohet ndërtimi i urës në Llokë

T E

PE kërkon që Shkupi dhe Tirana të fillojnë negociatat, vazhdimin e luftës kundër korrupsionit dhe reformat

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...