Shqipëri

Moti sot në Shqipëri: Alternime kthjellimesh dhe reshje lokale

Zhurnal Ads

Shqipëria do të mbizotërohet ditën e sotme nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të kthjellët por që herë pas here do të zëvendësohet nga reshje lokale.Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rritje në vlerat minimale të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 05°C në 12°C, në zonat e ulëta nga 12ºC në 20°C dhe në zonat bregdetare nga 15°C në 22°C.

Era do të fryejë në drejtim Veriperëndimor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 4 ballë.

Postime të ngjashme

Rama në mbështetje të Thaçit: Procesi absurd do vulosë pastërtinë e UÇK

XH,I

Arrestohen 2 persona në Vlorë, ja për çfarë akuzohen

S.B.

Ekspert i PD-së, Rama e emëron zv.ministër të Financave, flet Besart Kadia: Bashës i uroj suksese

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...