Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Motoçikleta del nga rruga, humb jetën 32 vjeçari në Shkodër

Një 32 vjeçar ka humbur jetën këtë të enjte si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur në Shkodër.

Burime për Abc News bëjnë me dije se aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur Fshati Garuc, Oblikë Shkodër, ku një motoçikletë ka dalë nga rruga, si pasojë e plagëve të marra ka humbur jetën drejtuesi, i saj me iniciale Z. V. 32 vjeç.

Njoftimi i policise:

Shkodër/Informacion Paraprak

Më datë 03.09.2020, rreth orës 09:35, në vendin e quajtur Fshati Garuc, Oblikë Shkodër, duke drejtuar motorrçikleten tip “Dayang”, shtetasi Z. V. 32 vjeç, banues në Fshatin Velinaj, Shkodër, ka humbur kontrollin dhe për pasojë është dëmtuar vetë drejtuesi, i cili sapo ndërroj jetë në Spitalin Rajonal Shkodër.

Veprimet po kryhen me grup hetimor për sqarimin e rrethanave të aksidentit. /abcnews.al/

Postime të ngjashme

Prokuroria kumton detaje për aksionin anti-drogë: Janë arrestuar 6 persona

R Zh

Rama: Ilir Meta kandidat zyrtar i LSI në Vlorë

Lea Muslija

Procedimi penal i kreut të LSI në Pukë, reagon Partia: Po bënin ushtrime zgjedhore, policia e politizuar

Lea Muslija

Ndahet nga jeta kreu i Shoqatës Patriotike ‘Çamëria’, babai i aktivistit të njohur

Lea Muslija

Presidenti Meta, letër institucioneve për zgjedhjet e 25 prillit: Të shmangen fenomenet negative

S.B.

Porti i Ri Turistik i Sarandës, Rama publikon videon: Deri në fund të mandatit të tretë një tjetër nivel turizmi

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...