Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Motoçiklisti 24-vjeçar lëndohet rrëndë në Veles

Motoçiklisti 24-vjeçar në Veles është lënduar rrëndë dhe është dërguar në spital. Sipas raportit dje në orën 23.00 është denoncuar se në rr. “Alekso Demnievski” në Veles, A.S.(24) nga Velesi, duke drejtuar motoçikletën “Baotian” me targa të Velesit, ka goditur në gardhin e betonit dhe ka rrënë në rrugë.

Në aksident, motoçiklisti ka marrë lëndime të rrënda trupore, të konstatuara në Spitalin e përgjithshëm të Velesit. Është kryer hetim në vendin e aksidentit nga ekipi hetues nga SPB-Veles.

Postime të ngjashme

Të shtëna me armë zjarri në Çarshi të Shkupit

Dafina Vidishiqi

I gjendet një armë zjarri, arrestohet një person në Prishtinë

Dafina Vidishiqi

Në vendkalimin kufitar Qafë Thanë, tek shkupjani zbulohen mbi 17.000 euro të padeklaruara

Dafina Vidishiqi

Sanksionohen 106 shoferë në Saraj

Zekirija Haxhiu

Arrestohet në Bllacë 38 vjeçari nga Shkupi

Dafina Vidishiqi

Keqpërdorim seksual i të miturës dhe vozitje në gjendje të dehur, arrestohen dy persona në Podujevë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...