Kronika

Motoçiklisti 24-vjeçar lëndohet rrëndë në Veles

Zhurnal Ads

Motoçiklisti 24-vjeçar në Veles është lënduar rrëndë dhe është dërguar në spital. Sipas raportit dje në orën 23.00 është denoncuar se në rr. “Alekso Demnievski” në Veles, A.S.(24) nga Velesi, duke drejtuar motoçikletën “Baotian” me targa të Velesit, ka goditur në gardhin e betonit dhe ka rrënë në rrugë.

Në aksident, motoçiklisti ka marrë lëndime të rrënda trupore, të konstatuara në Spitalin e përgjithshëm të Velesit. Është kryer hetim në vendin e aksidentit nga ekipi hetues nga SPB-Veles.

Postime të ngjashme

I kërkuari nga Interpoli arrestohet në Bllacë

S.B.

Zbulohet emri dhe historia e shqiptarit që u qëllua në mes të plazhit në Itali…

admin

Qarkullonte me armë zjarri, arrestohet 30-vjeçari

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...