Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Motoçiklisti lëndohet rëndë pasi humbi kontrollin

Në datën 11.04.2021 në orën 13.00 në rrugën për në f.Gradec, në vendin e quajtur “Fushat Mizovski”, në afërsi të një Baze të vjetër në Kriva Pallankë, motoçikleta “Honda”, pa targa regjistrimi, i drejtuar nga T.I.(27) nga Kriva Pallanka, ka humbur kontrollin dhe ka rra në rrugë. Në aksident, motoçiklisti ka marrë lëndime të rënda trupore, të konstatuara në Shtëpinë e shëndetit Kumanovë. Për aksidentin është njoftuar edhe Prokurori Publik, ndërsa inspektim ka kryer ekipi inspektues nga Stacioni policor-Kriva Pallankë.

Postime të ngjashme

Nuk i bind policisë për të ndaluar, arrestohet 51-vjeçari në Fier

S.B.

Vlorë/ Gjendet predha e paplasur, dyshohet se i përket Luftës së Dytë Botërore. Banori: Ja hoqa dheun me terezi dhe e ngrita me duar

S.B.

Pamjet/ Makina humbi drejtimin dhe ra në kanal, dy viktimat e shënuara në Lushnje janë babë e bijë

S.B.

Tre të mitur nga Tetova vidhnin nëpër shitore gjatë orës policore

S.B.

Detaje për aksidentin e rënd në Çento: Janë lënduar më tepër persona

S.B.

144 shkelje në Shkup, 63 për vozitje të shpejtë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...