Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Motoçiklisti lëndohet rrëndë në një aksident në Shkup

Zhurnal Ads

Dje në orën 18.30 është denoncuar se në Shkup, në udhëkryqin nga rr. “Butelska” dhe rr. “Lubotenski pat” ka ndodhur aksident trafiku ndërmjet automjetit të udhëtimit “Audi A4”, me targa të Shkupit, i drejtuar nga D.D.(37) nga Shkupi, motoçikleta “Pijaxho Baverli”, me targa të Shkupit, e drejtuar nga A.P.(33) nga Shkupi, automjeti i udhëtimit “Fiat Brava”, me targa të Shkupit, i drejtuar nga D.C.(31) nga Shkupi dhe automjeti “Reno Klio” me targa të Shkupit, i drejtuar n ga L.V.(65) nga Shkupi.

Në aksident motoçiklisti ka marrë lëndime të rrënda trupore, të konstatuara në Spitalin e përgjithshëm të qytetit “Sh.Naum Ohridski”. Është kryer inspektim në vendin e aksidentit nga ekipi i SPB-Shkup.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Një shkupjan gjendet i vdekur në Majën e Zezë

T E

Hajnat vjedhin armë, stoli dhe para

S.B.

Kapet gostivarasi për vuajtjen e dënimit me burg

admin

Vrau gruan në makinë, dënohet me burg përjetë shqiptari. Zbulohet motivi i krimit të rëndë

admin

Plas bombola e gazit në Cërrik, banesa digjet plotësisht, në spital pronari dhe mbesa 18- vjeçare

admin

​Prezantohet si polic, arrestohet prishtinasi

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...