Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Motoristi 21-vjeçar lëndohet rrëndë në një aksident në Shkup

Në datën 28.12.2020 në orën 11,15 në Shkup në udhëkryqin nga bulevari “Asnom”, “Kiro Gligorov” dhe “Serbija” ka ndodhur aksident trafiku ndërmjet automjetit të udhëtimit “Mercedes sprinter” me targa të Serbisë, i drejtuar nga A.S.(21), dhe moped “Hamaçi” me targa të Shkupit, i drejtuar nga A.E.(21), të dy nga Shkupi. Pas aksidentit, A.E. është dërguar në Kompleksin klinik “Nënë Tereza”, ku i janë konstatuar lëndime të rrënda trupore. Është kryer inspektim  në vendin e ngjarjes.

Postime të ngjashme

Aktakuzë për terrorizëm ndaj tre personave nga Kumanova

D J

Shtetasit e Maqedonisë përfituan mijëra euro duke mashtruar kompani nga vendet e Ballkanit

D J

Një furgon përplasi motoristin në Kumanovë, me lëndime të rënda dërgohet në spital

S.B.

Shqiptohen dënime për burrë e grua, shtetas të Gjermanisë – falsifikuan PCR-testet

S.B.

Dy persona lëndohen rëndë në aksident, automjeti doli nga rruga Prilep-Manastir

S.B.

Koka e trafikut të drogës nga Turqia, i afërt me ‘bosin’ e heroinës Abdulselam Turgut, 65-vjeçari i vrarë në Tiranë po verifikohej për pastrim parash

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...