Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Motra e Dua Lipës mbush 20 vjet, “jam me fat që të kam”

Motra e Dua Lipës, Rina, sot ka mbush 20 vjet.

Ylli kosovar Dua e uroj motrën për ditëlindjen e saj me fjalët më të veçanta.

Ajo tha se është me fat që kanë njëra tjetrën në jetë, pavarësisht gjithçkaje.

Postime të ngjashme

“Love Again” nga Dua Lipa arrin 20 milionë shikime

Dafina Vidishiqi

Urimi i Kidës për Getinjon me rastin e ditëlindjes

Dafina Vidishiqi

Kendall Jenner ndan momente romantike me basketbollistin Devin Booker

Dafina Vidishiqi

E diela familjare e e Gold AG dhe bashkëshortes pranë djalit, Guerilit

Dafina Vidishiqi

Angelina Jolie viziton ish-bashkëshortin në apartamentin e tij

Dafina Vidishiqi

I paragjykojnë vajzën, Arbenita Ismajli iu reagon ashpër ndjekësve

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...