Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Motra e Jamie Foxx vdes në moshën 36 vjeçare

Zhurnal Ads

Motra e aktorit të popullarizuar amerikan, Jamie Foxx, ka vdekur ditën e djeshme (e hënë).

Komediani 52 vjeçar lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi të publikuar të hënën në Instagram, me një mbishkrim të gjatë duke treguar se ajo ka ndërruar jetë.

Ajo ishte 36 vjeçare.

Jamie Foxx dhe motra e tij (Foto: Instagram)

“Unë them tranzicion sepse ajo do jetë akoma gjallë, kushdo që e njihte motrën time, e dinte se ishte një ndritë e ndritshme”, shtoi Foxx për Dixon.

Një burim i afërt me artistin tregoi për revistën People se motra e tij vdiq më 19 tetor.

Një burim i afërt me Foxx transmetoi revistën People se Dixon vdiq më 19 Tetor.

https://www.instagram.com/p/CG0id_ahQCX/?utm_source=ig_web_copy_link

Dixon ka lindur me sindromën Down nga prindërit Louise Annette Dixon dhe George Dixon në shtator të vitit 1984.

E ndjera kishtë një raport shumë të mirë me aktorin, ndërsa u vendos nga Texas në Kaliforni, të jetonte me Foxx pasi mbaroi shkollën e mesme në vitin 2002.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

George Clooney dëshiron të shpallet ‘mashkulli më atraktiv i vitit’ për herë të tretë

S.B.

Kate Winslet thyen rekordin e Tom Cruise pasi qëndroi nën ujë për shtatë minuta gjatë një skene për “Avatar 2”

S.B.

Don Xhoni iu kundërpërgjigjet akuzave për ‘vjedhjen’ e këngës “Kokaina”, thotë se bullgarët e vodhën nga ai

S.B.

Njihuni me reperin më të ri të skenës shqiptare, Mali Star vjen me videoprojektin e parë (Video)

T E

E dashura e Seldit flet për lidhjen me këngëtarin: Në fillim e kam paragjykuar, por është një djalë shumë i sjellshëm dhe i edukuar

S.B.

Projekti i parë si pjesë e Sony Music, ‘Si unë’ publikohet nga Tika

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...