Mourinho kritikon lojtarët: Luajnë Fortnite gjithë natën, është një marrëzi

Jose Mourinho e ka nisur mirë aventurën e tij tek Roma. Trajneri i Romës, Jose Mourinho ka kritikuar lojtarët e tyre për disiplinën e tyre.

 

Portugezi kishte deklaruar se atij nuk po i pëlqen fakti që lojtarët po luajnë Fortnite dhe po vijnë në stërvitje të lodhur në mëngjes, në fakt këtë fenomen e quajti marrëzi.

“Është një marrëzi, lojtarët rrinë zgjuar gjithë natën duke e luajtur atë lojë të mallkuar. Dhe ndoshta pas një dite kanë për të zhvilluar ndeshje”, tha Mourinho.

Related posts

Bayerni mposht Kolnin për fitoren e parë në sezonin e ri

D V

Ekipi i Kosovës parakalon në ceremoninë hapëse të Lojërave Olimpike “Tokio 2020”

D V

Man. Utd zyrtarizon marrëveshjen me Sanchon

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com