Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Mozzik dhe Loredana Zefi shfaqen së bashku në një studio muzikore

Kohëve të fundit ka pasur aludime nga më të ndryshmet se Mozzik dhe Loredana janë kthyer sërish bashkë.

Kjo në bazë të postimeve e shëtitjeve të përbashkëta, megjithëse nuk deklaruan shumë detaje për ribashkimin e tyre.

Sidoqoftë, disa imazhe të tjera që janë publikuar ditën e djeshme (e martë) kanë lënë të kuptohet më shumë rreth raportit aktual të dyshes.

Të njëjtit janë shfaqur së bashku nga një studio muzikore, të cilët siç shihet po punojnë me producentin gjerman, Jumpa.

Nuk është konfirmuar akoma nëse ish-çifti po vijnë me një projekt të përbashkët apo janë duke punuar në këngë solo.

Mozzik në anën tjetër këtë kohë ka qëndruar më shumë në Zvicër e Gjermani, teksa shpesh ka qenë i shoqëruar nga Lori.

Me këtë të fundit kanë edhe një vajzë së bashku të quajtur, Hana.

Postime të ngjashme

Rihanna dhe A $ AP Rocky qëndrojnë gjithë natën në një studio muzikore dhe dalin në orët e para të mëngjesit

D V

Flokë kaçurrele e grim perfekt, Mimoza Shkodra mahnit me dukjen

D V

Dua Lipa publikon klipin “Demeanor”, në bashkëpunim me artistin e ndjerë Pop Smoke

D V

Përmes fotografive të fundit, Aurela Hoxha konfirmon së është bërë nënë për herë të parë

D V

Rita Ora guxon dhe eksperimenton me kombinimin drastik në tapetin e kuq të “Los Angeles Art Show”

D V

Shakira rrezikon të shkojë në burg, akuzohet për 6 vepra penale

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...