Agjencia Zhurnal.mk

Mozzik e ka marrë vajzën në shtëpi, ky është reagimi nga gjyshja

Mozzik, duket se është një baba i përkushtuar.

Pas ndarjes nga Loredana, vajza e Hana pasi është në moshë shumë të vogël po qëndron me nënën e saj, por këtë vikend ajo po e shijon me të atin, shkruan lajmi.net. Mozzik ka publikuar një foto shumë të ëmbël të vajzës së saj ku shihet duke luajtur dhe marrë një përqafim të ngrohtë nga gjyshja e saj, nëna e reperit.

Ndryshe, Mozzik shënoi suksesin e radhës në karrierë me këngën ‘Edhe ti’ në bashkëpunim me Taynën. Projekti ka arritur më shumë se pesë milionë klikime në Youtube brenda pak ditëve.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...