Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Mozzik prezanton veturën e tij luksoze të tipit ‘Merdeces G Wagon’

Rep-artisti i njohur, Mozzik, është mjaft i popullarizuar në tregun muzikor shqiptar.

Ai përherë sjell të reja nga jeta dhe karriera profesionale, informacione të cilat komentohen në masë të madhe.

Në një postim të fundit reperi ka zgjedhur që të shfaq makinën luksoze që posedon, e që është e tipit ‘Mercedes G Wagon’.

Imazhi ishte shkrepur para një ndërtese gjigante, por që reperi zgjodhi t’i mbulojë targat me një ‘emoji’.

Vlen të përmendet se prurjet e fundit muzikore të tij ishin tejet të pëlqyera, duke marrë klikime në platforma digjitale.

“El Chapo” ndër të tjera është hiti tij i fundit, që erdhi si duet me Getinjon.

Postime të ngjashme

Oriola nuk i lë vend imagjinatës, i tregon pothuajse të gjitha në fotosesionin e ri

Dafina Vidishiqi

Me këtë datë publikohet kënga e re e Encës

Dafina Vidishiqi

Fjolla Morina emocionon me fjalët për gjyshen e ndjerë

Dafina Vidishiqi

Ava Max pozon me ngjyrat e ylberit me rastin e muajit të krenarisë

Dafina Vidishiqi

Rita Ora fotografohet duke shkuar në seancën e ‘pilates’, ndërsa shenjat në shpinën e saj tregojnë se ajo ka bërë hixhamën

Dafina Vidishiqi

Getoar Selimi paralajmëron projektin e ri muzikor në bashkëpunim me Stinen

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...