Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Mozzik reagon pas vdekjes së Maradonës: Pusho në paqe legjendë

Zhurnal Ads

Legjenda argjentinase e futbollit, Diego Armando Maradona, ka vdekur dje (e mërkurë) në moshën 60 vjeçare.

Mbrëmja e së mërkurës (25 nëntor) ka qenë e hidhur dhe njëherësh e kobshme për botën e futbollit.

Lidhur me këtë, një reagim së fundmi e ka bërë edhe reperi i njohur Mozzik.

“Pusho në paqe legjendë, Maradona”, ka shkruar ai.

Legjenda argjentinase ndërkohë ishte i shtruar në spital në fillim të nëntorit, por një operim në tru shkoi me sukses, teksa u lirua para disa ditësh nga spitali.

I njëjti u raportua i vdekur pasi sot në mëngjes pësoi një arrest kardiak apo sulm në zemër dhe ndihma e parë në vendin e ngjarjes nuk arriti ta rikthejnë atë në jetë.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Njihuni me Behare Maksutajn, 24 vjeçaren nga Deçani që u shpall “Miss Shqiptarja në botë 2020”

S.B.

Ndodhej në Izmir, aktorja turke tregon si i shpëtoi tërmetit shkatërrimtar

S.B.

Modeli muskuloz që besonte se Covid nuk ekziston, vdes pas infektimit nga virusi

admin

Vjen “Luj luj” nga Vlora super këngë festive

T E

Nora Istrefi vë në pah hiret trupore në fustanin provokues

S.B.

Coppola sjell një version të ri të “The Godfather 3” me pikëpamje, fillim dhe finale ndryshe nga origjinali

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...