Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Mozzik realizon tatuazh të ri në dorë

Reperi i njohur Mozzik vazhdon të jetë shumë aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale.

Teksa ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria, Mozzik ka treguar së fundmi për fansat një nga tatuazhet e reja që ka realizuar.

Bëhet fjalë për një tatuazh goxha të madh në dorë, në të cilin ka shkruar fjalët “Mbret i vetes”.

Mozzik gjithashtu ka një numër të madh tatuazhesh në trupin e tij, ndër to edhe njërin dedikim për vajzën e tij, Hana.

Ai përmbylli një vit të suksesshëm gjatë 2020-s, kryesisht me albumin “Mozzart”, këngët e së cilit ishin mjaft dominante në tregun vendor të muzikës hip-hop.

Ndërkohë “N’Tiranë” mbetet projekti i tij i parë muzikor për vitin 2021, të cilin e publikoi më janar, dhe nga komentet e para, duket se është pritur mirë nga publiku.

Postime të ngjashme

Enisa vjen e mrekullueshme me cover-in “Kujt i thua xhan” (Video)

T E

Anxhela Peristeri prezanton videoklipin e këngës që do na përfaqësojë në “Eurovision”

T E

Don Xhoni dhe Tayna së shpejti në bashkëpunim

S.B.

Qentë e Lady Gagës gjendet të sigurt pas sulmit që iu bë rojtarit të këngëtares

S.B.

George Clooney dhe Julia Roberts do të bashkohen për filmin “Ticket To Paradise”

S.B.

Bebe Rexha zbulon fobinë e saj: Urrej udhëtimin me aeroplan

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...