Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Mozzik: Sa e pavlefshme dhe e ligë është të mbajmë inat, urrejtje me njerëz

Ai është ndër rep-artistët shqiptarë që me këngët e tij ka arritur të depërtojë edhe në vendet evropiane.

Fjala është për Mozzik, i cili gjithmonë dëshmon se ka talent, duke grumbulluar kështu me mijëra fansa.

Derisa në rrjete sociale ai shpërndan të rejat lidhur  për karrierën profesionale, së fundmi po ndan edhe mesazhe.

Në një postim të fundit në Instagram, Mozzik ka thënë se është e pavlefshme që njerëzit të kenë urrejtje mes vete.

“Sa e pavlefshme dhe e ligë është të mbajmë inate, urrejtje me njerëz”, ka shkruar ai në mbishkrim.

Imazhi që kishte publikuar shihet se është realizuar nga aeroplani, pasi shihen retë në përgjithësi.

“N’Tiranë” në anën tjetër është hiti tij i fundit, që deri më tani ka arritur 5.8 milionë klikime në kanalin YouTube.

Postime të ngjashme

Arta Elezaj josh ndjekësit me fotografi në veshjen e ngushtë Burberry

D V

I shkruan: “Ca kosovarë i kanë lënë serbët kot gjallë”, Vesa Luma reagon e shokuar

D V

Morena Taraku ngacmon imagjinatën e fansave me një fotografi atraktive para pasqyrës, duke pozuar e mbuluar vetëm me peshqir

D V

Rita Ora duket elegante me kostum të zi dhe flokët e saj kaçurrele

D V

Vera Ora vazhdon pushimet në bregdetin shqiptar, merr vëmendjen me fotografitë në bikini

D V

Adelina Tahiri mahnit me linjat trupore në bikinit shumëngjyrëshe

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...