Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Mozzik thotë se udhëtimet me tren janë të mrekullueshme

Rep-artisti ka kaluar një udhëtim relaksues ashtu siç iu ka referuar ai.

Përmes një postimi në Facebook, Gramoz Aliu ka shkruar rreth një udhëtimi me tren në Lugano të Zvicrës.

Ai ka shkruar se ka qenë vetëm në stacion treni për herë të parë dhe nuk ka ditur madje se ku ta marrë biletën.

Tutje, Mozzik shton se udhëtimet me tren janë të mrekullueshme për disa arsye.

Postimi i plotë i reperit:

Qetë , pastërt !
Rrugës për Lugano  , hera e parë vetëm në stacion treni , bile as nuk dija ku me marrë biletën .
E gjeta disi 😁
Shijova pamjet e bukura nga dy anët .
Udhëtimet me tren janë të mbrekullueshme , shijon pamje , relaksohesh dhe fundja mund të njoftohesh me njerëz të rinjë”.

Postime të ngjashme

Kate Beckinsale nuk e ka takuar vajzën e saj për dy vite

D V

Ryva Kajtazi gati për dasma, shfaqet e rregulluar dhe me fustan unik

D V

Teuta Selimi e tepron me ‘photoshop’, duket krejt ndryshe

D V

“Sa shumë të kemi pritur bir” – Këngëtarja e njohur bëhet nënë, zbulon emrin e veçantë

D V

Dafina Zeqiri: Lutem kjo tragjedi të përfundojë me kaq, mos të ketë viktima tjera

D V

“Jam me zemër të thyer për humbjen e jetëve të vëllezërve dhe motrave kosovare”, reagon Elvana Gjata

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...