Agjencia Zhurnal.mk

MPB: Gjithçka është në rregull në Dibër dhe Qendër Zhupë, nuk ka asnjë pengesë

Dibër, 26 mars – Zhurnal.mk – Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar opinionin se në Dibër dhe Qendër Zhupë, ku është shpallur gjendje krize, pa pengesa po raelizohen patrullimet nga ana e MPB-së, informon Zhurnal.

Siç bëjnë të ditur nga MPB, edhe më tej masat po respektohen dhe nuk janë regjistruar mbledhje të qytetarëve nëpër vendet publike. Gjithashtu në këto zona, nuk janë regjistruar aksidente rrugore apo prishje të rendit.

Në teren, pa pengesa po zhvillohen aktivitetet ndaj personave që janë vendosur në vetizolim./Zhurnal.mk

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...