Maqedoni TOP LAJM

MPB-ja publikon video nga aksioni i djeshëm në Kumanovë

Zhurnal Ads

Shkup, 1 shtator, zhurnal.mk – Ministria për Punë të brendshme ka publikuar video nga aksioni i djeshëm në Kumanovë, me çrrastë u arrestuan tre persona nën dyshimin për terrorizëm.

Nga Ministria e Brendshme thonë se aksioni u zhvillua nga Njësiti anti-terror, sipas koordinimit të inteligjencës ndërkombëtare në luftën kundër organizatave të armatosura terroriste. Ndërsa familjarët shprehen të traumatizuar dhe thonë se djemtë e tyre janë viktimë të rrjetit të organizuar.

Aksioni u zhvillua në disa lokacione të Kumanovës dhe Shkupit.

Postime të ngjashme

1895 raste aktive me Covid 19, para 1 muaji ishin dyfish më shumë – 3648

Z H

Ahmeti pas aktakuzave të Speciales: Edhe një jetë po ta kishim me shokët e mi, luftën do ta bënim përsëri

XH,I

Nikollovski: Qeveria e re i hap luftë krimit dhe korrupsionit

Z H
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...