Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

MPB: Janë identifikuar policët dhunues

Shkup, 24 shtator, zhurnal.mk – Ministria e Punëve të Brendshme njofton se tashmë ka identifikuar policët të cilët janë kapur në video derisa po rrihnin një qytetarë, duke shkelur të gjitha procedurat ligjore. MPB nuk jep informacione se në cilin qytet ka ndodhur ngjarja, dhe cilit stacion policor i takojnë policët në video.

“MPB tashmë ka identifikuar identitetin e pjesëmarrësve në ngjarje dhe ka marrë masa dhe aktivitete për zbardhje të plotë të rastit për çka publiku do të informohet me kohë”, theksojnë nga MPB.

Postime të ngjashme

Zbulohen 13 emigrantë në autostradën Kumanovë – Tabanoc

Dafina Vidishiqi

Bisedimet për Kodin Zgjedhor, drejt dështimit

Dafina Vidishiqi

Zaev: Pro listave të hapura për këshilltarët

Dafina Vidishiqi

Merko: Platformat në brigjet e liqenit janë “oferta” e vetme për turizmin në Strugë

Dafina Vidishiqi

Qeveria ka vendosur, nuk ka orë policore pas mesnate

Dafina Vidishiqi

Manifestim tradicional “Takim i të parit me më të mirët” (drejtpërdrejtë)

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...